« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Ocak'ta gelmeyecek

Trabzonspor’un eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, bazı yöneticilerin Fatih’e haber gönderip, seni takımda istemiyoruz dediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Hacıosmanoğlu, “Fatih Ocak’ta Trabzonspor’a gelmeyecek. Sadri Şener’in b konudaki samimiyetine inanmıyorm. Zaten Zenit Kulübü de Fatih’le sözleşme yenileyecek” dedi. 

Trabzonspor’un forvetleri Umut ve Gökhan’ı rencide etmek için söylemiyorum, ama sorun forvette… Geçen sezon alma imkânınızın olduğu Fatih Tekke’yi alsaydınız, bugün bu sonuçlarla karşı karşıya kalır mıydınız(?)

Fatih, bitirici vuruşlarıyla takıma çok katkı sağlardı. Üstelik Fatih Tekke, Trabzon’daki halinden çok daha iyi durumda…

FATİH TEKKE  GELMEK İSTİYOR ANCAK…

Fatih, her zaman Trabzonspor’a gelmek istiyor; ancak bu yönetim olduğu sürece Fatih’in dönme ihtimale hayalden öteye geçmez. 20 gün önce Fatih’in maçına gittim. Gelmek istiyor, ama bazı yöneticiler, biz buradayken Fatih Tekke, kulüpten içeri giremez diye haber göndermişler. Bunu Fatih bana birebir görüşmemizde söyledi.

Bu kadar samimiyetsizlik olur mu? Sezon başında da alabilirdiniz. FIFA’ya 2 milyon ödemeniz yeterli olurdu.

FATİH TEKKE, OCAK AYINDA TRABZONSPOR’A GELMEYECEK


Sadri Şener’in de samimiyetine inanmıyorum.  Söylemleri ile eylemleri birbirini tutmuyor. Sadri bey, “Fatih için yolun sonuna gelmiş, yaşı ilerlemiş, takımda sorun yaratan bir oyuncuya bonservis ücreti ödeyemeyiz” dedi. Taraftarın tepkisini dindirmek amacıyla bunu söylüyorlar. Transferin son günü Fatih'e biz seni alacağız diyor.

Kimse Fatih’in Ocak’ta Trabzonspor’a gelmesini beklemesin. Zenit, sözleşme uzatmak istiyor.  Zenit bırakmayacak. Fatih’in Zenit’te kalacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz