« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih: Millilerin işi zor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
RUSYA’nın Zenit takımının golcüsü Fatih Tekke, Milli Takımımız’ın Avrupa Şampiyonası’ndaki şansını değerlendirirken, kadronun genç oluşu nedeniyle sıkıntı yaşanabileceğini söyledi. Bodrum’da bir tatil köyünde ailesiyle tatil yapan Fatih şöyle dedi:

"Hazırlık maçlarımızı çok fazla izleyemedim. Ancak gördüğüm kadarıyla böyle bir şampiyona için Milli Takım, çok genç kadrodan oluşturuldu. Bir iki tecrübeli futbolcu dışında kimse yok. Bu nedenle tecrübesiz genç futbolcularla bu şampiyonaya katılan Milli Takım’ın işi çok zor olsa da başarılar diliyorum."

2010’a kadar Zenit’te kalmaya karar verdiğini belirten Fatih, "Hem Zenit’te hem de Milli Takım’da yeniden forma giyebilecek duruma geleceğim" diye konuştu. F.Bahçe’nin şampiyonluğu G.Saray’a kaptırmasındaki önemli etkenlerden birinin Roberto Carlos’un sakatlığı olduğunu da iddia eden Fatih, "Carlos, sadece oynadığı futbolla değil, kişiliğiyle de herkesin gönlünü kazandı. İyi futbolcu olmak isteyen Carlos’u mutlaka izlemeli. Diğer takımlardaki futbolculara da çok şey kazandırdı. Ligde iyi bir ekip kuran G.Saray şampiyonluğu hak etti, Beşiktaş, hak ettiği yerde ligi bitiremedi" yorumu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz