Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih gözaltında

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Altay'da oynayan genç futbolcuyu İzmir'de adım adım izleten Trabzonspor Genel Menaceri Özkan Sümer, ‘‘Bir çok futbolcuyu izliyoruz. Fatih'den de geleceğe dönük çok şey bekliyoruz’’ dedi.

SÜMER FATİH’İ İZLİYOR

Trabzonspor Genel Menajeri Özkan Sümer, Altay'da kiralık olarak oynayan yıldız futbolcuları Fatih'i takibe aldırdı. Bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fatih Tekke'yi kadrosunda tutmayı planlayan bordo mavililer, bu oyuncunun İzmir'deki özel yaşantısından, futbol hayatına kadar her şeyini didik didik araştırıyor.

YUVAYA GERİ DÖNECEKLER

Özkan Sümer, İzmir'deki yakın dostlarıyla bağlantı kurarak genç futbolcu hakkında sürekli rapor alıyor. Fatih dışında, Antalyaspor'da kiralık oynayan Mehmet İpek ile ilgili de sürekli raporlar alındığı ifade edildi. Sümer, önümüzdeki sezon transfer etmeyi düşündüğü tüm oyuncularla ilgili çalışmalarının olduğunu belirterek şunları söyledi:

ÖZEL HAYATLARI DA TAKİPTE

‘‘Transfer edeceğimiz futbolcuların, idmanlardaki performansından, özel yaşamındaki en küçük ayrıntısına kadar her şeyi araştırıyoruz. Bize uyabilecek veya uyamayacak yönlerini belirlemeye çalışıyoruz. Fatih, bizim oyuncumuz. Onu, her yönüyle takip etmek kadar doğal bir şey olamaz. Bu oyuncudan önümüzdeki sezon çok şey bekliyoruz. Aynı şey Mehmet İpek için de geçerli.’’Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler