« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Gökşen: Şampiyon olacağız

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen, futbolcuların bu sezon oldukça hırslı olduğunu ifade ederek, “Çocukların başarılı olma niyetleri suratlarından fışkırıyor, şampiyon olacağımıza inanıyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gökşen, futbolcuların inançlarını görmesinin kendisini bu düşünceye sevk ettiğini ifade ederek, “Bu azimle bu çocuklar her şeyi geride bırakırlar. Oyuncularımız hakem hatalarını, kayırmayı, parasızlığı geride bırakıp şampiyonluğu yakalayacaklardır. Geçen sene onları böyle görmemiştim. Bu sezon oyuncuları motive etmek için hiçbir şeye gerek yok” diye konuştu.

'NEDEN BİR TAKIM LEHİNE OLUYOR'

Hakem hatalarının sadece bir takım lehine olduğunu ileri süren Fatih Gökşen, “Bu hatalar bir değil, iki değil. Niçin başka bir takıma olmuyor. Sezon başından beri başka bir takıma olmaz mı? Hakemler etki altında kalıyorlar demek ki. Fenerbahçe'den korkuyorlar. Aynı maçta penaltı ve kırmızı kart Fenerbahçe aleyhine verilseydi ne olurdu? O zaman bunu çıksın bir tane Fenerbahçeli yönetici açıklasın. Aynısı kendileri aleyhine verilseydi, bu şampiyonluk yarışında ne söyleyeceklerdi? Merak ediyorum” dedi. 

'EN ZEKİ ALMAN DAUM'

Samsunspor maçından sonra Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un sözlerini de eleştiren Fatih Gökşen, Daum'un çok iyi matematik hesabı yaptığını ifade ederek, “En zeki Alman olarak Daum'u değerlendiriyorum, iyi matematik hesabı yapıyor” dedi.

Gökşen, son olarak Gaziantepspor maçında Veysel'in filelere topu elle göndermesini tespit eden hakem Kuddusi Müftüoğlu'nu kutlayarak, ”Kendisi elle atılan bir golü gören ilk hakem” diye espri yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz