« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Gökşen: Sağlık skandalı var

Galatasaray Kulübü yöneticisi Fatih Gökşen, V.Manisasporlu Meduna'nın maç sırasında hastalanmasını sıcağa bağlamamak gerektiğini savunarak, "Burada bir sağlık skandalı var" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fatih Gökşen, Meduna'nın iyi bir futbolcu olduğunu belirterek, "Ancak iyi bir sağlık kontrolünden geçmediği görülüyor. Meduna'nın olayını sıcaklara bağlamamak, hatayı başka yerde aramamak gerekir. Sahada 22 oyuncu vardı, neden 2 metrelik oyuncunun başına bu geldi. Burada bir sağlık skandalı var. Diğer oyuncular da aynı hava şartlarında oynadı" diye konuştu.

PAF takımının gündüz saaat 12.00'de maç yaptığını hatırlatan Gökşen, genç futbolcuların çok daha ağır şartlarda maçlar oynadığına dikkat çekti.

YARDIMCI HAKEMLERE TEPKİ

Gökşen, Vestel Manisaspor maçında, orta hakem Cem Papila'dan çok, yardımcı hakemlerin kötü olduğunu söyledi.

"Cem Papila'ya çok yüklenmemek lazım" diyen Fatih Gökşen, "Yardımcılar çok kötüydü. Önlerinde olan pozisyonları ve ofsaytları göremediler. Az kalsın ofsayt bir pozisyondan 3-0 geriye düşecektik" şeklinde konuştu.

Gökşen, maçta bir gollerinin, 2 de penaltılarının verilmediğini iddia etti.

"TAKIMA GÜVENİYORUZ"

Karşılaşmanın 70. dakikasında takım 2-0 gerideyken bile, fbolcularının maçı çevirebileceğine inandığını vurgulayan Gökşen, "Bizim bu inancımız vardı. O sıcakta 2-0'dan 2-2'ye getirdik. Aslında kazanabilirdik de. İlk yarı girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik farka gidebilirdik" diyerek sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz