« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Gökşen: El birliğiyle toparlarız

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen, taraftarlara umut dolu mesajlar verdi. Herşeyin düzeleceğini belirten Gökşen, "Biz ne günler geçirdik, bunlar bir şey değil, el birliğiyle toparlarız." dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Fatih Gökşen, daha işin başında olduklarını belirterek, "Kötü bir başlangıç yaptık, ama kötü oynamıyoruz. Moralimizi bozmuyoruz. Bunların hepsi düzelecek. Bazen olmayınca olmuyor" dedi.

"Gaziantepspor maçında kısmetimiz yoktu" diyen Fatih Gökşen, "Bütün o berabere kaldığımız maçlarda farka giderdik. Penaltılar kaçtı, ofsayt diye gollerimiz verilmedi. Şanssızlıklar etrafımızda dolaşıyor, ama biz bunları geçeriz." diye konuştu.

"2 DAKİKA YANLIŞTI"

Gökşen, hakem İsmet Arzuman'ın maçı sadece 2 dakika uzatmasına da eleştiride bulunarak, "Sakatlıklar vardı, ayrıca kalecinin oyuna topu geç sokuşu var, ama golleri atsaydık bunlar konuşulmazdı. Top çizgiyi geçmeyince bunlar konuşulur. Her şey negatif gibi gözükür" ifadesini kullandı.

"ARDA EN BÜYÜK TRANSFERDEN İYİ"

Gökşen, genç futbolcuları Arda'nın, bu sezon ligdeki en büyük transferden daha üstün olduğunu savunarak, "Arda Türkiye'de bir numara. Her yerde oynuyor, gol atıyor, attırıyor. En büyük transferden daha iyi" şeklinde konuştu.

Gökşen, transfer yapabilmek için önlerinde az zaman kaldığını belirterek, "Zamanımız az kaldı, zor gibi gözüküyor. Herkes yerini buldu" diyerek transfer yapmayacaklarının sinyalini verdi.

Taraftara da çağrıda bulunan Fatih Gökşen, "Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsin, biz ne günler geçirdik, bunlar bir şey değil, el birliğiyle toparlarız" dedi.

Gökşen, Hakan Şükür'ün dünkü maçta şanssız olduğunu belirtirken, "Hep atacağı golleri kaçırdı. Bazen gününde olacaksın, gününde olmayınca böyle oluyor" diyerek sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler