« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Gökşen: Arda'yı şımartmamak lazım

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen, Mlada Boleslav'ı 5-2 yendikleri maçta takımın büyük bir ciddiyet örneği gösterdiğini savundu. Gökşen, maçın yıldız ismi Arda'yı ise fazla göklere çıkartıp şımartmamak gerektiğini belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fatih Gökşen, Mlada Boleslav karşılaşmasının kendileri açısından en önemli yanının, sahadaki disiplin olduğunu belirterek, "Geçen sezon Tromsö kazasını yaşayan takımımız, dün büyük bir ciddiyet içindeydi. Oyuncularımızın hepsi yüksek bir performans sergilediler. Tek üzüntümüz ise kısa süre içinde yediğimiz iki gol. Turu Çek Cumhuriyeti'nde atlayacağız ve Şampiyonlar Ligi'ne 10. kez katılacağız" diye konuştu.

Mlada Boleslav maçında attığı birbirinden şık 2 gol ve yaptığı 1 asistle mükemmel performans sergileyen Arda'nın üzerine çok gidilmemesi gerektiğini ifade eden Gökşen, "Arda bence hakikaten kabiliyetli bir oyuncu ama onu da fazla göklere çıkartıp şımartmamak lazım. Galatasaray'ın ondan faydalanması lazım. Bu oyununu istikrarlı bir şekilde sürdürdüğü taktirde gerçek bir yıldız olur. Arda'nın kendi iyiliği için onu bir maçta star yapmamalıyız" dedi.

Fatih Gökşen ayrıca, ligde Kayserispor ile yapacakları maça büyük önem verdiklerini kaydederek, "Mutlaka kazanmamız lazım. İlk hafta puan kaybı yaşadığımız için iddiamızı sürdürebilme açısından 3 puanla yolumuza devam etmeliyiz" şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz