« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Beşiktaş yolunda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Transfer Komitesi, G.Saray'ın genç futbolcusu ile el sıkıştı

Siyah beyazlı kulübün transfer komitesi başkanı Ahmet Hamoğlu, yönetici Yıldırım Demirören, Hasan Gocay ve Erol Kaynar, teklif götürdükleri Fatih Akyel'den olumlu yanıt aldılar. Fatih, ‘‘Kulübümle anlaşırlarsa, Beşiktaş'ta oynarım’’ dedi...

ÖNÜMÜZDEKİ sezon ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde başarıyı hedefleyen Beşiktaş, transferde atağa kalktı. Transfer komitesi başkanı Ahmet Hamoğlu, yönetici Yıldırım Demirören, Hasan Gocay ve Erol Kaynar, G.Saray'ın milli futbolcularından Fatih Akyel ile el sıkıştı. Siyah beyazyı yöneticiler, genç futbolcunun Beşiktaş formasını giymek istediğini belirttiler.

G.Saray'ın Arsenal'i yenip, UEFA Kupası'nı müzesine götürdüğü maçtan sonra Beşiktaş'ın genç golcüsü Ahmet Dursun, yakın arkadaşı olan Fatih'le biraraya gelip, yönetimin teklifini iletti. Öneriye olumlu yaklaşan Fatih, Beşiktaşlı yöneticilerle yaptığı görüşmede, G.Saray yönetiminin izin vermesi halinde, önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta görev yapabileceğini söyledi.

Beşiktaş'ta Nihat, Yasin, Ahmet ve Fevzi ile arkadaş olduğunu söyleyen Fatih, ‘‘Yurt dışından da teklif aldım. Ancak, ailem dışarıya gitmemi istemiyor. Beşiktaş yönetimi eğer kulübümle olan bonservis sorunumu çözerse, imza atmaya hazırım’’ dedi. Beşiktaşlı yöneticilerin, önümüzdeki günlerde G.Saray'la pazarlık masasına oturmaları bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler