« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Altaylı: Sen kimsin de kaptanlık bandını reddediyorsun

Fatih Altaylı Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçında kaptanlık bandını reddedmesini sert bir dille eleştirirken, "Florya'nın kapısından sokmazdım" ifadelerini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spor yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray'ın Kasımpaşa ile oynadığı karşılaşmada Sabri Sarıoğlu'nun kaptanlık bandını takmaması konusunu çok sert bir dille eleştirdi.

İşte Fatih Altaylı'nın dikkat çeken sözleri...
''Sabri dua etsin G.Saray’da yönetici değilim. Sen kimsin de G.Saray’ın kaptanlık bandını reddediyorsun? Eğer sana verildiyse, inanç sahibiysen onu besmeleyle koluna takacaksın. Bak sen şu bacaksıza.''
Fatih Altaylı: Sen kimsin de kaptanlık bandını reddediyorsun
''FLORYA'DAN İÇERİ SOKMAZDIM''
''Sabri dua etsin ben Galatasaray’da yönetici değilim. Sen kimsin de Galatasaray’ın kaptanlık bandını reddediyorsun. Üç kuruş para kazandın ki onu da Galatasaray’dan kazandın, iki tane (emanet veya kendinin) iyi otomobile bindin diye adam mı oldun! O Galatasaray’ın kaptanlık bandı eğer sana verildiyse, inanç sahibiysen onu besmeleyle koluna takacaksın. İnanç sahibi değilsen de saygıyla. Bak sen şu bacaksıza. Kaptanlık bandını reddediyormuş. Yemin ederim Florya’nın kapısından sokmazdım.''

''GALATASARAY ŞAMPİYON OLURDU''
''F.Bahçe az mı profesyonel yani! Neyse konuşturmayın beni. Beşiktaş, Akhisar’da çok önemli 1 puan aldı ve belki de o 1 puan sayesinde şampiyon olacak. Beşiktaş’ın iki zor maçı var. Konya ve G.Saray. Fenerbahçe’nin ise Başakşehir maçı zor. Ama yine de belli olmaz. Ummadık kayıplar da yaşayabilirler. Sonuç olarak keyifli bir lig izliyoruz. F.Bahçe’yi de kutlamak lazım. Her yıl bu keyfin bir parçası oluyor. Kim şampiyon olursa olsun, F.Bahçe yarışın ikinci tarafı oluyor. G.Saray’la, Beşiktaş’la, Bursa’yla yarışan hep F.Bahçe oluyor. Şu kadarını söyleyeyim sorunuza cevap olarak: Bu stresli yarışın diğer tarafı G.Saray olsaydı, muhtemelen şampiyon G.Saray olurdu, çünkü strese çok daha dayanıklı.'' (Habertürk)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler