GeriSpor Fatih Akyel inatlaşması
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fatih Akyel inatlaşması

G.Saray sarı lacivertlilerden 600 bin dolar istedi. Fener 300 bin dolar önerdi. Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Fatih Akyel pazarlığı inatlaşmaya döndü.

Önceki akşam G.Saray'ın Futbol Şubesi Sorumlusu Abdurrahim Albayrak ile biraraya gelen F.Bahçe Asbaşkanı Sadettin Saran, uzun süren görüşmede sarı kırmızılı takımın istediği parayı yüksek bularak anlaşamadı.

FIFA ile görüşmelerini sürdüren F.Bahçe, bir yandan da G.Saray'ın istediği 600 bin dolarlık bedeli indirmeye çalışıyor. Saran'ın Albayrak'a 300 bin dolar önerdiği öğrenildi. F.Bahçe yönetiminin bu konuda kararlı olduğu ve gerekirse Fatih Akyel'i oynatmayıp yurt dışına kiraya vereceği bildirildi.

Ne dediler?

MAHMUT USLU:

Fatih Akyel sadece F.Bahçe'nin değil milli takımında oyuncusu. Onun forma giymesi sadece Fenerbahçe'ye değil Türk futboluna yarar sağlayacak. Federasyon bu gerçekleri göz ardı etmemeli.

A. ALBAYRAK:

Fatih Akyel'in Türkiye'de futbol oynaması G.Saray'ın iznine bağlı. Bizim haklarımız var. Eğer bu futbolcu milli takım için düşünülüyorsa G.Saray, kadar Fenerbahçe'de bu konuda fedakarlık yapmalı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle