« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Akyel imzayı attı

F.Bahçe, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Fatih Akyel'le 3,5 yıllık resmi sözleşme imzaladı. F.Bahçe Kulüp Binası'nda düzenlenen imza töreninde kendisini 3,5 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Fatih, "Fenerbahçe'ye geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

YILDIRIM:HEDEF DÜNYA KULÜBÜ OLMAK

Törende konuşan Aziz Yıldırım, Fatih Akyel gibi Türk sporunun değerli bir oyuncusunu transfer ettikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Bizim hedefimiz dünya kulübü olmak. Dünya kulübü olmanın gereği, değerli ve başarılı oyuncuları bünyenizde bulundurmaktır" dedi.

Yıldırım, "Geçmişte bazı hatalar olmuştur. Bu profesyonelliktir, hırsından kaynaklanan olaylardır. Biz şimdi geçmişi kapatıyoruz. Fatih Akyel bu kulübün çocuğu olmuştur. İnşallah futbolu da burada bırakacak" diye konuştu.

Fenerbahçe'de transferin bitmeyeceğini vurgulayan Yıldırım, "Böyle kaliteli futbolcuların transferi devam edecek" dedi.

Başkan Yıldırım, Fatih'in sezon sonuna kadar nerede oynayacağının önümüzdeki hafta kesinlik kazanacağını söyledi.
   
FATİH: "FORMAMIN HAKKINI VERECEĞİM"
   
Fatih Akyel ise Fenerbahçe'ye geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Kendi isteğimle geldim. Fenerbahçe formasını sonuna kadar terletip, hakkını vereceğim. Bu camiaya layık olacağım. Geçmişteki olaylar hırsımdan kaynaklandı. Camiaya karşı ololaylar değildi. Fenerbahçe'ye geldiğim için çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Saat 14.30'da yapılacağı açıklanan imza töreninde bir buçuk saatlik bir gecikme yaşandı. Kulübün menajeri Saffet Sancaklı ve Fatih'in menajeri Ahmet Bulut, saat 15.00'de kulüp binasına gelerek, Başkan Yıldırım ile görüştü. Daha sonra saat 15.30'da kulübe gelen Fatih, yaklaşık yarım saatlik bir görüşmeden sonra beklenen imzayı attı.

Başkan Aziz Yıldırım, bu gecikme sonrasında bir açıklama yaparak, yanlış anlaşılmaması gerektiğini kaydederek, "Kulübümüzün menajeri Saffet Sancaklı, kendisine verdiğimiz yetkiyle Fatih Akyel ve kulübüne İspanya'da imza attırmıştı" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz