« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Faruk Süren'den adaylık açıklaması

Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren, mayıs ayında yapılacak kongre için sarı kırmızılı camiaya önemli bir çağrıda bulunurken, aday olup olmayacağı konusunda da ipuçları verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'da Mayıs ayında yapılacak seçim öncesi kulislerde en çok konuşulan konulardan biri eski başkan Faruk Süren'in adaylığını koyup koymayacağı... Adnan Öztürk aday olacağını açıklarken, Dursun Özbek'in de seçime girmek için girişimlere başladığı seslendirilmeye başlandı. Bu konudaki düşüncesini açıklayan Süren, Mayıs ayındaki kongrede tek bir adayın olması gerektiğini söyledi.

BANA KİMSE "ADAY OL" DEMEDİ
"Camianın ihtiyacı olan, bir başkan adayı altında toplanıp seçime girmek... Bir konsensüs oluşturulmalı" diyen Faruk Süren, kendi adaylığı hakkında ise, "Başkanlık için henüz bir karar almadım. Zaten bana aday olmam yönünde gelen bir talep de yok şimdilik. Bu haberler sanırım temenni…" diye konuştu.

KOLLARI SIVAMIŞ OLSAYDIM...
Faruk Süren, "Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Dursun Özbek ve Hakan Üstünberk'le çalışmak için kolları sıvadığınız söyleniyor" sorusu üzerine de şunları söyled.

"Kolları sıvamadım (gülerek). Ama şu var; kolları sıvamış olsam bu isimlerle elbette çalışmak isterdim. Çünkü saydığın yöneticilerin hepsi Galatasaray için son derece faydalı isimler." (Sabah)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.