« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Faruk Süren, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın Papermoon zirvesi

Faruk Süren'in Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve Fatih Altaylı ile yaptığı zirvede 'Ünal Aysal devam etsin' görüşü ağırlık kazandı. Süren ve Dürüst bu akşam Aysal'la görüşüp başkanlığa yeniden aday olmasını isteyecek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'da kongre kulisleri iyice hız kazandı. Başkan adayı olmayacağını açıklayan ancak aday olması için büyük baskı gören Faruk Süren, bugün eski yöneticilerden Ali Dürüst, Fatih Altaylı ve Abdurrahim Albayrak'la bir araya geldi.
Papermoon'da gerçekleşen yemekli toplantıda, Ünal Aysal'ın başkanlığa devam etmesi fikri ağır bastı. Süren ve Dürüst'ün bu akşam Aysal'la bir araya gelerek, "Başkanlığa devam edin" diyeceği öğrenildi.

ALBAYRAK: BU AKŞAM ÇOK ŞEY NETLEŞİR
Toplantı sonrası basın mensuplarının yanına gelerek soruları yanıtlayan Abdurrahim Albayrak, Ünal Aysal'ın yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından bir araya geldiklerini belirterek "Durum değerlendirmesi yaptık. Galatasaray'ın geleceğinin sıkıntıya düşmemesi için neler yapabiliriz diye konuştuk" dedi.

Değerlendirme ve çalışma yaptıklarını belirten Albayrak "Her şey Galatasaray için. Elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Güzel bir yol haritası çizmek istiyoruz, tüm Galatasaraylıların da beklediği bu." diye konuştu.

Ünal Aysal'ın kesin bir dille "yokum" dediğini söyleyen Albayrak, bu karardan geri döndürmeye çalışıp çalışmayacakları hakkındaki bir soruya ise "Birşey diyemem ama içeride çok şey konuştuk. Bakalım; bu akşam çok şey netleşir" diye yanıt vermekle yetindi.

Faruk Süren, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrakın Papermoon zirvesi

Faruk Süren, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrakın Papermoon zirvesi

Faruk Süren, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrakın Papermoon zirvesi

Papermoon'daki zirveye eski başkan Süren dışında eski yöneticiler Dürüst, Albayrak ve Altaylı katıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz