ŞANLIURFA HABERLERİ

Faruk Çelık, Seçim Koordinasyon Merkezini Ziyaret Etti

IHA
28.10.2015 - 14:28Son Güncelleme :

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK ESKİ BAKANI VE ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYI FARUK ÇELİK, AK PARTİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ (SKM) ZİYARET EDEREK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEYİP, BİLGİ ALDI.

IHA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Çelik, SKM’de görevin tam yapılması halinde başarıya ulaşılabileceğini söyledi.
1 Kasım erken genel seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarını hızlandıran Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. SKM Başkanı Abdülkadir Kol, Başkan Yardımcıları Dede Osman Denek, Abdurrahman Kırıkçı ve Hakan Güllüoğlu’ndan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alıp fikir alışverişinde bulundu. SKM birimlerini tek tek gezen Çelik, sandık kurulu birimi çalışanları ile de uzun uzun sohbet etti. Sandık Kurulu çalışanlarına tecrübelerini aktaran Çelik, sandık konusunun çok önemli olduğunu ve görevlilerin mutlaka görevli olduğu sandığa sahip çıkması gerektiği gibi vatandaşlara da oylarını kullandıkları sandıklara sahip çıkmaları konusunun öneminin anlatılması gerektiğini söyledi. SKM çalışanlarına teşekkür eden Çelik, “Görev tam yapılırsa başarıya ulaşılır. Biz partimize ve SKM çalışanlarına güveniyoruz. Hepimizin bildiği gibi 1 Kasım seçimleri çok önemli. Zira Türkiye’nin geleceğini belirleyeceğiz” dedi. Çelik, SKM’den ayrılırken parti içerisinde ve önünde kendisini durduran vatandaşlar, sorunlarını iletip yardımcı olmasını istedi. Çelik, hiç bir vatandaşın sorunu, hatta Şanlıurfa’nın sorunu kalmayıncaya kadar ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Faruk Çelık, Seçim Koordinasyon Merkezini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Faruk Çelık, Seçim Koordinasyon Merkezini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı