DİYARBAKIR HABERLERİ

Faruk Aktarlı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

IHA
28.02.2015 - 13:12Son Güncelleme :

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FARUK AKTARLI, SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

IHA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili aday adayı Faruk Aktarlı, seçim çalışmalarına devam ediyor.
Uzun yıllardır Ankara’nın iş dünyasında başta turizm sektörü olmak üzere, muhtelif sektörlerde faaliyet gösteren ve bir çok başarılı çalışmalara imzasını atan Faruk Aktarlı, ellerinden gelecek bütün gayreti Diyarbakır ve bölge için sarf edeceklerini söyledi. Aktarlı, "Uzun yıllardır Ankara’da turizm sektörü başta olmak üzere, vatandaşlarımız için hayırlı işler yapmayı kendimize ilke edindik. Gerek İzmir, İstanbul ve Ankara’daki iş yerlerimizde çok sayıda vatandaşımızı istihdam ediliyoruz. Yapacağımız yeni yatırımlarla gerek istihdama katkı yönden ve gerekse kentimizin ve ülke ekonomisine katma değer sağlanacaktır. Elimizden gelen bütün gayretleri gösteriyoruz. Aktarlı ailesi olarak zaten kadirşinas Silvanlı ve Diyarbakırlı halkımız bizleri çok yakından tanıyor. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, kentimiz ekonomisine olabildiğince faydalar sağlamak için başlattığımız bir dizi projemizin çalışmalarına devam edeceğiz" dedi.
Özellikle barış süreciyle beraber akan kanın durmasının, bütün vatandaşlarımız açısından tarifi imkansız mutluluklar yaşattığını belirten, Aktarlı şöyle devam etti:
"Yeni Türkiye inşasıyla ’halkımızın efendisi değil, halkımızın hizmetkarıyız’ şiarıyla yola çıkan kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız, bu şiarla 3 dönem üst üste halkımızın kahır çoğunluğunun oylarıyla vatandaşlarımıza büyük hizmetler sundu. Özellikle barış süreci konusunda bütün siyasi kariyerini ve hatta hayatını ortaya koyduğunu belirten Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığı döneminde gerçekten devrim niteliğinde büyük değişimler ve reformlar yaşandı. Özellikle barış sürecinin başarıya ulaşması, akan kanın durması hepimizin ortak talebidir. Nitekim Başbakanımız Ahmet Davutoğlu da, göreve gelir gelmez yapılan reformları kaldığı yerden devam ettirerek, AK Parti’nin başarılarına yeni başarılar ekledi. Bu bölgenin bir evladı olarak çözüm süreci, eğitim, işsizlik, bölge sorunları, ekonomi ve Başkanlık sistemiyle başarıya ulaşması adına bende elimi değil gövdemi taşın altına koymak ve barış sürecine de katkı sunabilmek için Ak parti milletvekili aday adayı olamaya karar verdim" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Faruk Aktarlı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 13 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Faruk Aktarlı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

DİYARBAKIR NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:36
 • Guneş
  07:19
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:53
 • Akşam
  17:08
 • Yatsı
  18:40
Sayfa Başı