GeriSpor Farklı gelir kaynakları sağlayacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Farklı gelir kaynakları sağlayacağız

Farklı gelir kaynakları sağlayacağız
refid:15062086 ilişkili resim dosyası

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, 9 Şubat 2009 tarihinde temeli atılan Hentbol Salonu ve Spor Kompleksi'nin son durumu hakkında DHA'ya açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki günlerde idari binaların biteceğini belirten Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, ''10 gün içinde idari komple bitmiş vaziyetteolan binalara taşınıyoruz. Salonun diğer bölümlerindeki çalışamaları da büyük ihtimal Aralık ayının sonlarına doğru bitecektir'' dedi.

Hentbol Salonu ve Spor Kompleksi'nin özelliklerine değinen Bilal Eyüboğlu, ''İdari binamız burada yer alacak. 10 gün içerisinde tüm ekibimizle genel müdürlükten buraya taşınacağız. Aşağıda bizim büyük bir otoparkımız var. Onun altında bir kamp tesisimiz var. Onun yanında da restoran kısmımız var ve kiraya vereceğiz bu bölümü. Bu da Federasyon'a gelir sağlayacak. Bir tane Hummel mağazamız olacak. Orayı da işleteceğiz ve farklı gelir kaynakları sağlayacağız'' diye konuştu.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nden hala alacakları olduğunu hatırlatan başkan Eyüboğlu, ''Onlardan alacaklarımızı bekliyoruz. Normal para akışını sağladığımız taktirde bu kompleksi Aralık ayında bitireceğimizi düşünüyorum. Hesaplarımız dışına taşmadık, aynı hesaplarla devam ediyoruz. Burası çok güzel bir kompleks oldu. Biz bütün milli maçlarımızı burada oynatacağız, lig maçlarını da burada oynatacağız. Yani kısacası bu salon Türk Hentbolunun mabedi olacak. Salonun açılışını milli maç ile yapmayı planlıyoruz. Aralık ayında salonun biteceğini farzedersek Ocak ayında bir milli maç ile güzel bir açılış yapacağız. Firmamız özverili bir şekilde çalışıyor. Kendilerinden beklediğimiz fedakarlıktan daha fazlasını yapıyorlar. 2 aylık bir başkanlık sürecim var. Normalde biz göreve geldiğimiz zaman idari binanın bitme şansı zordu. Ama firmadaki arkadaşlarımız özverili bir şekilde çalışıp idari binayı teslim ettiler. Sözlerini yerine getirdiler'' ifadelerini kullandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle