Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fark atabilirdik

Rıza Çalımbay, futbolcularının pas hatalarının daha farklı bir skoru önlediğini belirtirken, ‘Carew’den çok şeyler bekliyordum. Ama bekleneni veremedi’ dedi.

Ahmet KAYA
SON GÜNCELLEME
İlk deplasmanım

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ‘Attığımız paslarda biraz daha dikkatli olsak, sonuç daha farklı olabilirdi’ dedi. Galibiyetin kendileri için çok önemli olduğuna değinen Çalımbay şunları söyledi: ‘Kayıpsız ilerlememiz gerekiyor. Ayrıca bu benim ilk deplasman maçımdı. Galibiyet önemliydi. Gaziantep’in sıradan bir takım olmadığını iyi biliyorduk. Zorlanacağımızı da biliyorduk. 2. yarıda istediğimiz gibi oynadık. İleride çok top tutamadık ve son 15-20 dakika iyi oynadık.

Hataları gördük

Kazandığımız için mutluyum. Bu maçta yaptığımız hataları gördük. Oynayacağımız diğer maçlarda bunları yapmayacağız. Carew’den çok şeyler bekliyordum. Oyunun kaderini değiştirebilecek bir oyuncu. Ama bu maçta bekleneni veremediği için oyundan aldım. Benim için bütün futbolcularım aynı. Formayı kimseye peşin peşin vermem. Kimin hakkıysa o giyer. İbrahim Akın’ı da o düzeye getireceğim. Eskik futbolcularımız da olsaydı iyi olurdu.’

Bozfırat korkuttu


GAZİANTEPSPOR Kulüp Doktoru Yusuf Bozfırat, karşılaşmaya saatler kala kalp krizi geçirdi. Bozfırat, Gaziantep Sani Konukoğlu Tıp Merkezi’nde yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi. Öte yandan maç öncesinde yapılan anonslarla, taraftarların merdivenleri boş bırakmaları konusunda uyarıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz