Teknoloji Haberleri, Son Dakika, Haberler

TEKNOLOJİ

  Far Cry Primal’ı Türk oyuncular sevdi

  12 Şubat 2016 - 11:27Son Güncelleme : 12 Şubat 2016 - 11:29

  Aral, kıtaları buluşturan Gaming İstanbul’daoyundünyası ile bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta İstanbul Kongre Merkezinde yapılan Gaming İstanbulFar Crytutkunları için ayrı bir anlam ifade etti. Bu yıl Şubat ayı sonunda oyuncuların beğenisine sunulacak olanFar Cry PrimalTürkiye’de ilk kez Gaming İstanbul’da kapalı kapılar arkasında oynandı.

  Ubisoft ve Aral işbirliği ile oyunun çıkmasına yaklaşık bir ay kala özel bir gösterim ile Türk oyuncuların beğenisine sunulan Far Cry Primal, oyunun özel gösterimine katılan oyunculardan tam not aldı.  

  Far Cry Primal’ı Türk oyuncular sevdi

  FIFA 16, PES 2016, Guitar Hero Live, Just Dance, COD ve daha bir çok oyunu deneme şansı yakalayan oyuncular, cosplay etkinlikleriyle de  eğlendi.

  GL events tarafından düzenlenen ve yaklaşık elli bin girişin yapıldığı Gaming İstanbul, dünya oyun endüstrisinin yeni buluşma noktası oldu. Oyun stüdyolarını ve geliştiricilerini, dağıtımcıları, donanım üreticilerini bir araya getirerek, dört gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturdu.

  Etiketler: far cry , far cry primal , oyun
  Sayfa Başı
  Haberleraöfaöf sonuçlarıaöf sınav sonuçlarıaöf sınav sonuçları açıklandı mıAöf Final Ne ZamanSüper Lig puan durumuSüper Lig fikstür