GeriSpor Famous Cup sona erdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Famous Cup sona erdi

Famous Cup sona erdi
refid:15087619 ilişkili resim dosyası

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl 5.'si gerçekleştirilen Maserati Marina Yacht Club Famous Cup yelken yarışları sona erdi.

Emir İçgören ve ekibi, Famous Cup yelken yarışını Ameera isimli tekneyle 1'inci tamamladı. Ödül töreninde büyük coşku yaşandı.

Marina Yacht Club ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen Maserati Marina Yacht Club Famous Cup Yelken Yarışmaları, coşkulu ve eğlenceli bir ödül töreniyle sona erdi. Marina Yacht Club Famous Cup genel klasmanda Ameera isimli teknesiyle yarışan Emir İçgören ve ekibi 1.'liği, Meltem isimli teknesiyle yarışan Timoçin Önür ve ekibi 2.'liği, Heaven Can Wait isimli teknesiyle yarışan Sergey Lebedev ve ekibi 3.'lüğü elde etti. IRC 1 kategorisinde Sergey Lebedev ve ekibi, IRC 2 kategorisinde Emir İçgören ve ekibi, IRC 3 kategorisinde Şahap Aksoy ve ekibi 1.'liği elde etti. Dereceye giren yelkencilere ödüllerini Marina Yacht Club Genel Müdürü Şenkar Öztüzün verdi. Yarışlar sırasında teknelere binerek yarışmacıları destek veren Zeynep Beşerler, Gani Müjde, Ezra Çetin, Tuba Çetin, Dilruba Sarıyer, Yonca Evcimik, Nejat İşler, Nejat Avcı, Gökçe Yanardağ, Demir Demirkan, Berke Üzerek, Özgür Çevik, Emrah Elçiboğa, Yeşim Ceren Bozoğlu, Lara Sürol, Keremcem, Zeynep Eylem Şenkal, Ahmet Saracoğlu, Arzu Yanardağ, Mehmet Yaşar Çepiç, Didem Erol, Fatih Erkoç, Güven Kıraç, Zeynep Karacan, Kazım Yavuz Öztop gibi sanat, basın ve spor camiasının ünlü isimlerine de Bodrum Sağlık Vakfı'ndaki engelli öğrenciler tarafından yapılan teşekkür plaketleri verildi.

Famous Cup yarışlarında en genç ekibi olan ve Atilla Gökova denetiminde Moana Reva teknesiyle yarışan 10 genç yelkenciye teşvik kupası verildi.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle