ANTALYA HABERLERİ

Fame Residence Otel'e Yeşil Anahtar Ödülü

DHA
30.03.2016 - 11:50Son Güncelleme :
DHA

 

Levent YENİGÜN/KEMER, (DHA) - ANTALYA'nın Kemer İlçesi'ndeki 5 yıldızlı Fame Residance Otel, Yeşil Anahtar Ödülü aldı.

Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı'nın 1994 yılında uygulamaya başladığı Yeşil Anahtar Ödülü, Türkiye'de; Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TURÇEV) tarafından veriliyor. Çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleyen, iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan uluslararası eko etiket olan Yeşil Anahtar Ödülü'ne Kemer'deki Fame Residance Otel de layık görüldü.

Otelin Genel Müdürü Yunus Can, "Çevrenin korunmasına yönelik faaliyetlerimizin devamında böyle bir ödüle sahip olmak bizleri ve otel çalışanlarımızı gururlandırdı. Çevrenin korunmasına yönelik aktivitelerimiz devam edecek" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Fame Residence Otel'e Yeşil Anahtar Ödülü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 11 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fame Residence Otel'e Yeşil Anahtar Ödülü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı