« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Faillerin gerekli cezayı almalarını diliyoruz"

Türkiye Basketbol İkinci Ligi ekiplerinden Gelişim Koleji'nin genel menajeri Namık Yazlar, Optimum TED Kolejlilerli oyunculara yapılan saldırıya ilişkin, “İki oyuncunun da sağlıklarına kavuşup sahalara en kısa zamanda dönmesi kadar faillerin yakalanıp gerekli cezayı almaları da en büyük temennimizdir” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gelişim Koleji Genel Menajeri Namık Yazlar, gazetecilere yaptığı açıklamada, sporun içinde şiddetin hiç bir şekilde olmaması gerektiğini, bu konuda sporun içindeki herkese büyük görevlerin düştüğünü belirtti.

Yazlar, “Optimum TED Kolejliler gibi Türk basketbolunun en köklü kulüplerinde forma giyen iki oyuncunun saldırıya uğraması bizi oldukça üzdü. İki oyuncunun da sağlıklarına kavuşup sahalara en kısa zamanda dönmesi kadar faillerin yakalanıp gerekli cezayı almaları da en büyük temennimizdir”diye konuştu.

Bu arada, ligde cumartesi günü Kepez Belediyespor ile karşılaşacaklarını ifade eden Yazlar, “Puan cetvelinde 4, 5 ve 6. sıradaki takımlar 10'ar galibiyetle sıralanıyor. Şu anda bizim 9 galibiyetimiz var. Hem bu rakiplerle aramızın açılmaması, hem de alt sıralarla bağımızı koparmak için önemli bir karşılaşma oynayacağız”dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz