Ege Haberleri

  Fahiş bilet isyanı

  Hürriyet Haber
  04.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Akhisar Belediyespor’un Süper Lig kombineleri el yakıyor.

  Evindeki maçları Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynayacak olan yeşil siyahlı ekibin yönetimine, hem her maç için 100 kilometre yol kat etmek zorunda olan Akigolar hem de Manisalı futbolseverler tepki gösterdi

  Süper Lig’de Ege’yi tek başına temsil edecek olan Akhisar Bld’nin maçlarını Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynama kararıyla bir sezon daha devler arenasını canlı canlı izleme olanağı bulan Manisalı futbolseverler, yeşil-siyahlı yönetimin kombine fiyatlarını açıklamasıyla şoke oldu. Her maç için gidiş-geliş 100 kilometreden fazla yol yapması gereken Akhisarlı futbolseverler de kombine bilet fiyatlarını duyunca isyan etti. Aldığı sekiz futbolcudan altısını 1. Lig’den tercih eden, yıldız futbolcu transfer edemeyen Akhisar’ın maçlarının, Simpson’lı, Akaminko’lu, Makukula’lı, Isaac Promise’li, Yiğit Gökoğlan’lı Manisa’dan daha pahalıya izlenecek olması da eleştiri konusu oldu.

  VIP-A BİN 250 TL
  Geçen sezon Manisapor’un 1000 TL’ye sattığı VIP-A biletlerini, Akhisar 1250 TL’den, 850 TL olan VIP-B biletlerini 1000 TL’den, 550 TL’lik VIP-C biletleri ise 750 TL’den satışa koydu. Manisalıların Süper Lig’i 400 TL’ye izlediği VIP-D biletleri ile 355 TL’lik Kapalı Alt B 500 TL’ye, 305 TL’lik Kapalı Alt A-C 400’e çıktı. En büyük artış, geçen sezon açık tribün olarak 125 TL’den satışa çıkan, daha sonra üstü kapanan Tarzan Kapalı Tribünü’nde gerçekleşti. Bu tribüne ise 300 TL fiyat biçildi. Öte yandan Akhisar Belediyespor’un Almanya kampı, bugün Gaziantepspor’la oynanacak hazırlık maçıyla sona erecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı