Gündem Haberleri

  Facebook'lu şantajda dayak

  İZMİT (Kocaeli), (DHA)
  21.11.2009 - 11:47 | Son Güncelleme:

  İNTERNETTE yazıştığı evli 20 yaşındaki S.A.'ya, fotomontajla hazırladığı çıplak fotoğraflarını internette yayınlayacağını söyleyerek şantaj yaptığı ileri sürülen 32 yaşındaki Eşref Aydın kıyasıya dövüldü.

  İstanbul'da oturan Eşref Aydın, Facebook'ta tanıştığı S.A. adlı evli bir süre yazıştı. İnternette arkadaşlıkları ilerledikten sonra Eşraef Aydın, S.A.'ya birlikte olmayı teklif etti. Bu teklifine olumsuz yanıt alan Eşref Aydın, S.A.'nın sitesine girerek fotoğraflarını indirdi ve fotomontaj yöntemiyle çıplak hale getirip internet sitesinde yayınlayacağını söyleyerek şantaj yapmaya başladı.

  Durumu eşi ve yakınlarına anlatan S.A., Facebook'ta yazıştığı Eşref Aydın'dan kurtulmak için plan yaptı. İzmit'te buluşabileceklerini söyleyen S.A., Eşref Aydın'a randevu verdi.

  Eşref Aydın özel otomobiliyle geldiği buluşma noktasında S.A. yerine eşi ve yakınlarını buldu. S.A.'nın yakınları Eşref Aydın'ı tekme tokat dövdükten sonra polis çağırdı. Gözaltına alınan S.A. ve yakınlarıyla birlikte Eşref Aydın, ifadeleri alındıktan sonra savcılık tarafından serbest bırakıldı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı