Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Facebook Messenger’a Spotify eklentisi geldi

  Hürriyet Haber
  04 Mart 2016 - 10:18Son Güncelleme : 04 Mart 2016 - 10:36

  Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme uygulamalarından biri olan Spotify, artık yine dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Facebook Messenger içerisinde eklenti olarak sunulmaya başlandı. İşte detaylar…

  Facebook, Messenger uygulaması ile büyük bir başarıya imza attı. Her geçen gün uygulamayı daha da çok geliştiren Facebook ekibi, bugünden itibaren Messenger uygulaması için Spotify desteği sunmaya başlıyor.

  Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonu bulunan kullanıcılar, bugünden itibaren uygulama içerisinde sohbet ekranındayken “Daha Fazla” kısmından Spotify eklentisini kullanabilirler.

  Facebook Messenger’a Spotify eklentisi geldi

  Kullanıcılar Spotify seçeneğine dokunduktan sonra telefonlarındaki Spotify uygulamasına yönlendiriliyor. Bu ekrandan kullancılar, sohbet içerisinde istedikleri şarkı, sanatçı, çalma listesi yada albümü seçebiliyorlar. Seçilen nesnenin albüm kapak resmi sohbet ekranında da görünüyor.

  Spotify içerisinden müzik paylaşımı yapılabiliyor fakat, Messeger’ın bu eklentisi sayesinde kullanıcılar daha zahmetsiz bir şekilde paylaşım yapabiliyorlar. Yeni özelliği sayesinde Messenger müzik paylaşma konusunda da çok kullanılacak gibi görünüyor.

  indir.com tarafından hazırlanmıştır.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı