Teknoloji Haberleri

  Facebook Home uygulaması yolun sonuna geliyor

  Hürriyet Haber
  02.07.2014 - 06:38 | Son Güncelleme:

  Facebook'un büyük reklamlarla duyurduğu ve yayılması için çaba sarfettiği Facebook Home uygulaması yolun sonuna geliyor.

  Facebook, Android telefonlar için büyük ümitlerle tanıttığı Home uygulamasını rafa kaldırmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere Facebook Home uygulaması Android telefona Facebook Phone görünümü kazandırıyordu. New York Times'ın raporuna göre dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook, Facebook Home'u geliştiren ve arayüzü tasarlayan geliştirici ekibini dağıttı. Yine New York Times'ın raporlarına göre Facebook, yeni projelere yoğunlaşmış durumda.

  The Verge'e göre ise, durum tam tersi: Facebook, Home uygulamasını hala geliştiriyor ve uygulama rafa kaldırılmış değil. Ancak bu iddia pek gerçekçi değil çünkü Facebook Home uygulaması Ocak'tan beri hiç bir güncelleme almadı. Aynı zamanda Facebook'un yeni Facebook Phone planları da suya düşmüş gibi gözüküyor.

  Instagram'ın da Facebook'a katılmasıyla artık Facebook'un bağımsız uygulamalara ağırlık vereceği bir gerçek. Acaba Facebook'un Slingshot'tan sonraki planları neler?

  HER EVE LAZIM EN İYİ 30 PROGRAM

  Facebook Home uygulaması yolun sonuna geliyor

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı