« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F Grubu'nda son durum

Güney Afrika'da 11 Haziran'da başlayacak 2010 Dünya Kupası'nda mücadele etmeye hazırlanan 32 ülkenin milli takımı, turnuvaya az bir süre kala çalışmalarını hızlandırdı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
F Grubu'nda yer alan takımlarla ilgili son bilgiler şöyle:

İtalya

İtalya teknik direktörü Marcello Lippi, eleme grubunda uygulanan formasyonda değişiklik yapabileceğinin ve savunmada 4 yerine 3 kişiyle savunma yapabileceklerinin mesajını verdi.

“Bu da bir seçenek” diye konuşan Lippi, Dünya Kupası'nda, formasyonda değişiklik yapabilen bir İtalya seyredileceğini belirtti.

İtalya, turnuva öncesindeki hazırlık kampına Alp Dağları'nda girdi.

Paraguay

Organizasyonda görevlendirilen Paraguaylı hakem üçlüsünün, hakemlerden birinin fizik testini geçememesi üzerine Güney Afrika'ya gönderilmemesi olasılığı belirdi.

Slovakya

Savunma oyuncusu Jan Durica, Hanonver takımında ilk 11 şansı bulamasa da, Slovakya'nın 23 kişilik kadrosunda yer alacağına emin olduğunu söyledi. Durica, kendisini hazır hissettiğini, formunu korumak için olağan antrenmanların yanı sıra takımdan ayrı da çalıştığını ifade etti.

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda, Avustralya ile dün yapılan hazırlık maçını 2-1 kaybetti ve orta saha oyuncusu Leo Bertos ile Tim Brown'ın bu maçta sakatlanmasıyla büyük yara aldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler