Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'ye yenildik ama ezilmedik

Beşiktaşlı futbolcular İbrahim Toraman ile İsmail Köybaşı, İstek Belde İlköğretim Okulu'nda panele katıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İki futbolcu, Nakkaştepe'deki okulda öğrencilerin sorularını yanıtladı.

İbrahim Toraman, ligin son haftasında oynayacakları Bursaspor maçıyla ilgili bir soruya, “Bursaspor karşılaşmasının diğer maçlardan bir farkı yok. Bundan önceki maçlara nasıl hazırlandıysak, o maça da öyle hazırlanıyoruz. O maçta da elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye yanıt verdi.
Futbolda fanatikliğe karşı olduğunu ifade eden İbrahim, “Futbolda yenmek de var, yenilmek de. Futbolda fanatizmi görmek istemiyorum” derken, küçükken de Beşiktaşlı olduğunu söyledi.

İSMAİL: “FENERBAHÇE'YE YENİLDİK AMA...”

Beşiktaş'ın genç futbolcusu İsmail Köybaşı ise Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısında yenildikleri Fenerbahçe maçıyla ilgili soru üzerine, “Fenerbahçe'ye yenildik, ama ezilmedik. İnönü'de 3-0 yendik. Kadıköy'de nasıl yenildiğimizi herkes biliyor. Ama bunları dile getirmek biz futbolcuların görevi değil” şeklinde konuştu.
“Turkcell Süper Lig'de sizi zorlayan takım hangisi” sorusuna İsmail, “Biz Beşiktaşız, büyük takımız. Biz başka takımları düşünmeyiz, onlar bizi düşünsün” diye cevap verdi.

Milli takım formasını giymenin her futbolcunun hedefi olduğunu belirten İsmail, “Milli takım formasını giyince, tüm Türkiye'yi temsil ettiğiniz için güven duygusu taşıyorsunuz. Her futbolcunun hedefinde vardır” dedi. Futbolcular, daha sonra öğrencilere forma imzalayıp, birlikte fotoğraf çektirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler