Futbol F.Bahçe'ye karşı bir cephe var
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  24
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

F.Bahçe'ye karşı bir cephe var

Uslu, “Şu an soyut durumda olan bazı suçlamalarımız var. Somut durumda olmadığı için bunları açıklayamıyoruz. Belki ispat edemeyiz ama bu bizim hissiyatımız” dedi.

FENERBAHÇE yönetimi ve futbolcular Borsa Restaurant’ta bir araya geldi. Takımın üzerindeki stresi atmak amacıyla gerçekleştirilen bu yemekte yöneticiler ve futbolcular FB TV’ye açıklamalar yaptı. Başkan Aziz Yıldırım misafirleri olduğu için yemeğe katılamadı. Son derece neşeli bir ortamda geçen yemekte Mahmut Uslu futbolculara yönelik bir konuşma yaptı. Daha sonra FB TV’ye de açıklamalar yapan Uslu şu sözleri sarfetti...

‘2 puan gerideyiz’

”LİDERİN 2 puan gerisindeyiz. Bizim için en önemli şey taraftarımızdır. Bizim üzerimize belli bir takım oyunlar oynanıyor. Hakemlerin bize bakış açıları ortada. Bizim aldığımız penaltılar gündeme kasıtlı olarak getiriliyor. Şu an soyut durumda olan bazı suçlamalarımız var. Somut durumda olmadığı için açıklayamıyoruz. Bu tarz yemekleri Samandıra’da da yiyoruz; ama bu kez farklı şekilde uzun uzun sohbet edelim dedik“ diye konuştu.

‘BU ŞİMDİLİK BİR HİS’

KONU ile ilgili konuştuğumuz Uslu, açıklamalarının bir hissiyattan kaynaklandığını belirterek, “Bize karşı bazı kesimlerden bir tutum olduğunu görüyoruz. Federasyon, hakemler ve medyada bize karşı tutum var. Başka kesimlerden de var. Bu konuda bildiklerimiz soyut şeyler. Somutlaştıramadık henüz,. bu hissiyatımız” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle