Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'nin yeni yönetimi ilk kez toplandı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü’nün dün yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısıyla göreve gelen Aziz Yıldırım başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını bu akşam yaptı.

Fenerbahçe Burnu’ndaki kulüp binasında biraraya gelen yeni yöneticiler, pasta keserek göreve gelişlerini kutladılar.

Toplantı sonrası açıklama yapan yönetici Atilla Kıyat, bunun bir tanışma toplantısı olduğunu, kulüp idarecileri ile yeni yöneticileri tanıştırdıklarını söyledi.

Kıyat, görev dağılımı için hafta içinde çalışmalar yapacaklarını, gelecek pazartesi yapılacak yönetim kurulu toplantısında ise görev dağılımının karara bağlanacağını bildirdi.

HAKAN BAYRAKTAR, İSTANBUL’DA

Fenerbahçe’nin kesin olarak anlaşmaya vardığı ancak bonservisi konusunda Gaziantepspor Kulübü ile parasal konuda anlaşma sağlayamadığı futbolcu Hakan Bayraktar, bu akşam İstanbul’a geldi.

Yönetici Atilla Kıyat, Hakan Bayraktar için yasaları ve kuralları uygulayacaklarını yineleyerek, „Hakan önümüzdeki sezon Fenerbahçe formasını giyecek“ dedi.

Kıyat, Celil ve Samsunsporlu Ali Akdeniz’in takası için de bu konunun bir ara gündeme geldiğini, ancak henüz alınmış bir karar bulunmadığını kaydetti. Kıyat, Celil’in Fenerbahçe’nin koşullarını kabul etmemesi ve böyle bir takasla Samsunspor’a gitmek istemesi halinde, Ali Akdeniz konusunun tekrar düşüneceklerini söyledi.
(aa)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler