« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'nin elediği B36 Torsavn: Bu iki maçı sonsuza kadar unutmayacağız

Şampiyonlar Ligi öneleme karşılaşmasında F.Bahçe'nin 4-0 ve 5-0'lık skorlarla elediği Faroe Adalaları'nın B36 Torsavn takımı, internet sitesinden yayınladığı bir mesajla, sarı lacivertli kulübe "sonsuza kadar unutmayacakları iki maç" için teşekkür etti.

ANKA
SON GÜNCELLEME

Şampiyonlar Ligi ikinci öneleme karşılaşmasında Fenerbahçe’ye elenen Faroe Adalaları'nın B36 Torsavn takımı, internet sitesinde sarı lacivertli kulübe teşekkür etti.

Fenerbahçe karşısında kendi evlerinde kaybettikleri 5-0'lık karşılaşmaya kulübün resmi internet sitesinde geniş yer veren B36 Torsavn, Fenerbahçe için bir de İngilizce mesaj yayınladı.

Sarı lacivertli ekiple oynadığı iki karşılaşmada toplam 9 gol yiyen Faroe Adaları temsilcisi, "Yaşattıkları deneyim ve sonsuza kadar hatırlayacağımız ruh dolu iki karşılaşma için Türk rakiplerimize teşekkür etmek istiyoruz. Gelecek turda başarılar" mesajı ile büyük bir centilmenlik örneği gösterdi.

B36 Torsavn, Fenerbahçe ile yapacakları ilk karşılaşma öncesinde de yine resmi internet sitelerinde yayınladıkları İngilizce bir mesajla "Bekle Fenerbahçe biz geliyoruz" mesajına yer vermişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz