« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'nin başına kim geçecek?

Yeni sezon öncesi hazırlık maçlarında alınan mağlubiyetler sonrasında Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör Ersun Yanal arasında patlak veren krizin dün Aziz Yıldırım'ın yaptığı basın toplantısı ile detayları açığa çıktı.

Cem Ali ÇİNKILIÇ / ccinkilic@hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Sevilla maçı dönüşü Yanal'ın takıma verdiği 2 buçuk günlük izni iptal eden ve tesislerde futbolcularla bir toplantı yapan Yıldırım oyunculara "Ha Yanal'la ha başkasıyla" açıklaması yapmıştı.

Dün Soma yararına yapılan turnuvada önce Beşiktaş'a ardından Chelsea'ya yenilen Fenerbahçe'de gerginlik had safhaya ulaştı.

Bugün Fenerbahçe teknik patronu Ersun Yanal’ın istifası gündeme bomba gibi düştü. İstifa ettiğini açıklayan Yanal’ın bu kararını dün verdiği belirtiliyor.

F.Bahçenin başına kim geçecek ERSUN YANAL İSTİFA ETTİ

F.Bahçenin başına kim geçecek YANAL'IN İSTİFASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI


Ersun Yanal'ın yerine kimin geçeceği merak konusu oldu. Fenerbahçe'de öncelik yardımcı Antrenör İsmail Kartal'da olduğu belirtilirken, Aziz Yıldırım-Ersun Yanal krizin başladığı ilk günden Yanal'ın istifasından sonra Almanya milli takım teknik direktörü Joachim Löw ve Shakhtar Donetsk'in tecrübeli hocası Mircea Lucescu'nun isimleri anılmıştı.

Ayrıca ismi geçen diğer teknik direktörler;

Mustafa Denizli: Ersun Yanal ile anlaşmaya varılmadan önce görüşülen Mustafa Denizli, görev için favori aday olarak görünüyor.

Aykut Kocaman: İlk iki adayla anlaşılamazsa eski hoca Aykut Kocaman'ın kapısı çalınacak.

Gözler şimdi Fenerbahçe'nin başına geçecek teknik direktöre çevrildi.

F.Bahçenin başına kim geçecek İŞTE YANAL'IN İSTİFA MEKTUBU

F.Bahçenin başına kim geçecek İŞTE İSTİFANIN PERDE ARKASI


Bunları da Beğenebilirsiniz