« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçelileri görünce geri döndüler

G.Saraylı futbolcular bayram namazı için Belek’teki Dinler Merkezi’ne gitti. Ancak sarı lacivertlilerin burada olduğunu öğrenince başka caminin yolunu tuttu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇELİ futbolcular dün otel yerine camiye giderek bayram namazını kıldılar. Bir gün önce Arcadia Oteli’ne imam getirerek namaz kılmayı planlayan kafile son anda karar değiştirip Belek’teki Dinler Merkezi’ne gitti. Namazda menajer Volkan Ballı ile birlikte takımın hemen hemen tamamı yer aldı.

Anelka kılmadı

Bayram namazı için aynı camiyi seçen Galatasaraylı futbolcular, sarı lacivertli oyuncuların da aynı yerde olduğunu öğrenince geri döndüler. Futbolcular namaz sonrasında camiye gelen vatandaşlar, Konya ve Trabzonsporlu oyuncularla bayramlaştılar. İkinci yarı için başarı dilediler.

Öte yandan F.Bahçe’nin müslüman Fransız futbolcusu Anelka ise, basının ve halkın yoğun ilgisi olduğu gerekçesiyle bayram namazına katılmadı.

Diğer takımlardan Galatasaray ve Trabzonspor da bayram namazının ardından çevredeki insanlar ile bayramlaşıp kamp yaptıkları otellere döndüler.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler