Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçelilere 'cinsel perhiz' nasihatı

F.BAHÇELİ futbolcuların gelenekselleşen maç yemekleri camiada dilden dile dolaşıyor..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Özellikle Kayserispor maçından önce yenen yemeğe davet edilen ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yaptığı espriler hâlâ Samandıra’daki futbolcular tarafından tekrar tekrar hatırlanarak kahkaha seslerinin yükselmesine yol açıyor..

YILMAZ’IN sarı-lacivertlilerin teknik direktörü Aykut Kocaman’a dönerek “Hocam müsadenizle oyunculara hayatla ilgili bir ders vermek istiyorum” demesinin ardından “Arkadaşlar maçlardan önce asılmayın, maçlardan sonra gelin beraber asılalım” demesi bütün oyuncuları yerlere yatırdı..

SANTOS  ANLAMADI

DURUMU anlamayan Andre Santos ise “Neye gülüyorsunuz?” diye sordu. Cem Yılmaz, İngilizce-Türkçe karışık “Santoscuğum.. Before the game no hand, after the game ten hands” (Maçtan önce el yok! Maçtan sonra 10 elle) cevabını verince ise salonda kıyamet koptu..

Bu espri her idman öncesi ve sonrası soyunma odasında tekrarlanırken Yılmaz’ın verdiği bu hayat dersi F.Bahçe’nin neşesi oldu..

Aman Pasa’ya dikkat!

F.BAHÇE’DE?Kasımpaşa maçı için de sıkıyönetim ilan edildi. 4-2’lik Beşiktaş zaferinin futbolcuları rehavete sokmasından çekinen yöneticiler, küme düşmeme mücadelesi veren Kasımpaşa maçını da derbi olarak görüyorlar.

ÖNCEKİ gün başta Alex ve Emre olmak üzere Mehmet Topuz, Gökhan Gönül ve Selçuk ile görüşmeler yapan yöneticiler Kasımpaşa maçının önemine dikkat çekerek uyarılarda bulundular.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler