« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçeli Selçuk: Neresi olursa olsun 2008'e gideriz

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, FIFA'nın Türk Milli Takımı'na verdiği cezanın ağır olduğunu belirterek, “Ancak nerede oynarsak oynayalım 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine gideceğiz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Selçuk, Dereağzı Tesisleri'nde yapılan antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. FIFA'dan ceza beklendiğini, ancak bu kadar ağırını tahmin etmediklerini anlatan Selçuk, “Bu cezalara itiraz edilecek. Ben yapılacak itirazın sonuç vermesini bekliyorum. Ancak şartlar ne olursa olsun, biz elimizden geleni yapacağız ve nerede oynarsak oynayalım finallere gideceğiz” diye konuştu.

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir sarı-lacivertli takımdan ayrı kaldığını ifade eden Selçuk, gelecek hafta oynayabilecek duruma geleceğini kaydetti.

Selçuk, Fenerbahçe'nin ikinci yarıya iyi başlamadığının hatırlatılması üzerine de, “İkinci yarıya iyi başlamadık ama iyi oynayamamıza rağmen mağlubiyet almadık. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Ama zaman zaman olmuyor. Arkadaşlarım ilk yarıda oldukları gibi istekliler, ama bazen talihsizlik yaşadık. Her takım her zaman iyi oynayamaz, bazen düşüşler olabilir. Taraftarımız bize destek olsun, onlara şampiyonluğu getireceğiz” şeklinde konuştu.

GALATASARAY'IN DURUMU

Şampiyonluktaki rakipleri Galatasaray'ın maddi sıkıntılar içinde olduğunun belirtilmesi üzerine Selçuk, şunları söyledi:
“Diğer takımların durumları bizi çok fazla düşündürmüyor. Kulüp olarak bakarsanız, Galatasaray'da olan üzücü durum. Hiçbir takımın böyle duruma düşmesini istemem. Orada milli takımdan arkadaşlarımız var. Zor durumda olmalarına seviniyoruz diyemeyiz. Onların bu durumda olması, bizim için de üzücü. Umarım en kısa sürede toparlanırlar.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler