« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'den 2+1'e tepki

Fenerbahçe Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve Acıbadem grubunun, Türk voleyboluna katkı yapmayı sürdürdükleri sürece kulüpleriyle aralarındaki sponsorluk anlaşmasının devam edeceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
FİLEDE SON KARAR 2+1

Dinçay, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından, yabancı oyuncu konusunda uygulanması kesinleşen “2 1 sınırlaması”nın ardından, bugün yaptığı değerlendirmenin yanlış anlamalara neden olduğunu belirtti.

Sponsorluk anlaşmalarının belirli bir süreyle ve maddi imkanlar dahilinde yapıldığını vurgulayan Hakan Dinçay, “Bu noktada Sayın Mehmet Ali Aydınlar ve Acıbadem Grubu, başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın da vizyonuyla Fenerbahçe Spor Kulübü ile dünyada benzeri görülmeyen bir sponsorluk anlaşması yürütmektedir. Sponsorluk ve pazarlama konusunda dünyada eşi benzeri olmayan ve adeta tez konusu olabilecek bu başarılı çalışmanın devam etmesi her iki tarafın da arzusudur” dedi.

AYDINLAR: UMARIM KARAR HAYIRLI OLUR

Aydınlar ve Acıbadem Grubu'nun, bu noktada Türk voleyboluna katkı yapmayı sürdürdükleri sürece söz konusu anlaşmanın devam edeceğini kaydeden Dinçay, sözlerini “Ben Acıbadem Grubu'nun bu örnek sponsorluk anlaşmasını sonlandırmak isteyeceğini zannetmiyorum ve bu konuda yorum yapmayı da doğru bulmuyorum” diyerek tamamladı.

TVF YÖNETİMİ'NDE 2 YENİ İSİM


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler