Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'de yeni rota UEFA

Şampiyonlar Ligi'ne 2-2'lik D.Kiev beraberliği ile veda eden F.Bahçe'de yeni hedef UEFA Kupası'nda final. Sarı lacivertli kulübün Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, öncelikle takımdaki eksiklikleri giderip, gerekli transferleri bitirmeye çalıştıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
UEFA Kupası'nda finale giden yolda ilerlemek istediklerini belirten Mosturoğlu, “Düşüncemiz eksiklikliklerin bir an önce tamamlanması ve UEFA Kupası'nda finale giden yolda her türlü maçı kazanarak başarılı sonuçlar almak. İnşallah önümüzdeki haftanın ortasına kadar eksik noktaları ve transferleri tamamlayıp yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

“CAS'A BAŞVURU HAKKIMIZ DOĞDU”

Lugano'yu dünkü Dinamo Kiev maçında oynatmak istemeleriyle ilgili yaşanan gelişmeler sonrasında Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) başvuru haklarının doğduğunu ifade eden Mosturoğlu, kulüp menfaatleri doğrultusunda durumu değerlendireceklerini bildirdi.

Yapılacak başvuruda tazminat talebi olacağını ifade eden Fenerbahçeli yönetici, “CAS'a başvuru hakkımız doğdu. Bunu değerlendireceğiz. Kulübün menfaatine uygun şekilde hareket edeceğiz” dedi.

“TEPKİLER DOĞAL"

Fenerbahçeli yönetici, yaşattıkları hayal kırıklığını unutturacaklarını ifade etti. Dinamo Kiev ile yapılan rövanş maçında kaptan Ümit'in de payını aldığı taraftar tepkisiyle ilgili olarak, “100. yılımız. Taraftarın da kulübünden beklentisi büyük. Bu şekilde hayal kırıklıklarında tepkiler doğal. İnşallah bugün yaşattığımız hayal kırıklıklarını unutturacağız” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz