« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'de prim yok

Geçtiğimiz yıl 3 maç üzerinden uygulanan sisteme göre prim alan futbolcular sezon sonuna kadar ekstra para alamayacak. Yönetim sadece şampiyonluk için prim verileceğini bildirdi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
GEÇEN YIL

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, ligde doludizgin giden sarı lacivertli futbolculara prim verilmeyeceğini açıkladı. Geçtiğimiz yıl 3 maç üzerinden uygulanan sisteme göre prim alan futbolcular, sezon sonuna kadar ekstra para alamayacak. Yönetim sadece şampiyonluk için prim verileceğini bildirdi.

SUSUYORLAR

Ekonomik olarak diğer kulüplere oranla daha rahat olan futbolcular, kulübün bu kararına şimdilik sessiz kaldı. Ancak içten içe bu konunun tartışılmaya başlandığı ve futbolcuların yönetime bir şekilde sesini duyurarak prim sisteminin yeniden devreye sokulmasını isteyeceği öğrenildi.

REVİVO BEKLENTİSİ

Deplasmanda Göztepe'yi 5-0 yenen F.Bahçe'de 2 günlük izin bugün bitiyor. Sarı lacivertli futbolcular, çarşamba günü Altay ile oynayacakları Türkiye Kupası 3. kademe maçının hazırlıklarına bu sabah yapacağı antrenmanla başlayacak. Bu arada tedavisi süren İsrailli futbolcu Haim Revivo'nun idmanda takımla birlikte çalışmalara katılması bekleniyor.

BİLETLER SATIŞTA

F.Bahçe'nin pazar günü oynayacağı Beşiktaş derbisinin bilet fiyatları açıklandı. Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre Biletixte satışa çıkarılan maç biletleri açık tribün 10, numaralı 50 milyon lira. Beşiktaşlı taraftarların bu maçı numaralı tribünün sağ tarafından izleyeceği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz