« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe'de Niang sevinci

Fenerbahçe, ligin ikinci yarısına Antalya'nın Lara Beldesi'nde devam ediyor.

UĞUR DEMİRKIRDI HAKAN TARHAN - ANTALYA / DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçeli yönetici Nihat Özbağ'a ait olan Miracle Otel'in sahasında yapılan bugünkü çalışmada futbolcular yine 2 gruba ayrıldılar. Dün "core" çalışması yapan grup bugün topla çalışmalar yaparken, dün topla antrenman yapanlar ise bugün "core" çalışmasına geçtiler. Core çalışmasında futbolcuların vücut ağırlıkları ile kas oranına bakıldığı ve polar saat ile bunların bilgisayara kaydedildiği bildirildi. Bu çalışmada tempolu koşular arasındaki dinlenme bölümlerinde ise vücudu rahatlatan ve kasları gerginleştiren egzersizler yapıldı.

Topla çalışmalar yapan grup ise kendilerine pres uygulayan rakiplerine karşı dar alanda çabuk paslaşmalar yaptılar. Topu kaptıranın ortaya geçtiği bu çalışmanın ardından birebirde etkili olma ve dayanıklılık üzerinde duruldu.

Öte yandan dün akşamki çalışmaya katılamayan Özer, M.Topuz ve Yobo bugün takımla çalışırken Uğur Boral ve Niang düz koşu yaptılar. Uğur Boral koşunun ardından antrenmanı tamamlarken, Niang bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan'ın yönetiminde kuvvetlendirici çalışmalarına devam etti. Senegalli golcünün yarından itibaren takımla çalışmalara katılmasında bir sakınca olmadığı ve ligin ikinci yarısının ilk maçında Antalyaspor'a karşı forma giyme şansının yükseldiği belirtildi.

Bu arada Başkan Aziz Yıldırım yarın Antalya'ya gelecek ve Antalyaspor maçına kadar takıma moral ve destek verecek. Antalya kampında 6. gününü yaşayan Sarı-Lacivertli kafileye öğleden sonra ise otel yönetimi tarafından barbekü partisi verilecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz