« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe’yi İstiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İspanya'nIn Las Palmas kulübüyle bağları koparmaya hazırlanan OKTAY, ‘‘Avrupa sevdası yüzünden, sıradan bir takıma gelmişim’’ dedi

Tırnağı olamaz

Las Palmas'taki temsilcimiz Oktay Derelioğlu, Fenerbahçe'ye dönmek istiyor. Sezon başında Jet-Pa ile yaşanan kriz yüzünden sarı lacivertli takımın Almanya kampından ayrılan ve İspanya'ya transfer olan milli futbolcu, ‘‘Las Palmas, Fener'in tırnağı olamaz’’ dedi.

Fazla oyuncuyum

Avrupa'da futbol oynamak uğruna yanlış bir seçim yaptığını anlatan Oktay, ‘‘İspanya ligine yakışmayacak bir kulübün formasını giyiyorum. Takımın bankosuyum. Herkes memnun. Hocam, yönetimim, taraftarım ile hiç bir sorunum yok. Ama ben bu takıma fazla bir oyuncuyum’’ diye konuştu.

Temas sürüyor

Las Palmas'ta top koşturan futbolcuların Türkiye'de ancak ikinci ligde oynayabileceğini iddia eden Oktay sözlerini şöyle sürdürdü: Menajerim bazı kulüplerle temas halinde. İspanya'dan başka takım olabilir, Avrupa'da başka bir ülke olabilir. Ama bir gerçek var ki ben ayrılacağım.

Fener'e koşarım

Fenerbahçe ile hiç bir sorunum yok. Nasıl ayrıldığımı herkes biliyor. Eğer istenirsem koşa koşa gelirim. Ayrıca sezon başındaki koşullardan daha uygun bir fiyata beni alabilirler. Buraya geldiğim için bin pişmanım. Bir kaç gün içinde Las Palmas defterini kapatacağım.


Bunları da Beğenebilirsiniz