« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe, Tevez'in peşinde iddiası

Brezilya’nın Corinthians kulübünün Arjantinli golcü Carlos Tevez ile Gustavo Nery’yi satış listesine koydu. F.Bahsçe, Carlos Tevez için, Beşiktaş da Nery’yi için devrede.

DHA
SON GÜNCELLEME

22 Temmuz’da Corinthians’ın Forteleza takımı ile 2-2 berabere kaldığı karşılaşma sonrası bir gurup Corinthians taraftarının Arjantinli golcü Tevez’in bindiği otomobilin önünü keserek kendisini tartaklaması sonrası golcü oyuncunun bu kararı aldığı belirtiliyor. Brezilya’da yayınlanan Lance gazetesine konuşan Corinthians kulübü sportif direktörü Kia Joorabchian, Tevez’in bu olay sonrası kulübü ile ilişkisini kesmek istediğini belirterek Arjantinli ünlü golcüyü satış listesine koyduklarını duyurdu. Carlos Tevez için Avrupa’dan çeşitli kulüplerden teklif aldıklarını da kaydeden Kia Joorabchian, bunların içinde Türkiye’den Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın da olduğunu iddia etti.

Kia Joorabchian, takımdan ayrılmak isteyen diğer bir oyuncunun ise Gustavo Nery olduğunu açıkladı. Nery’nin Tevez gibi takımda mutsuz olduğuna işaret eden Joorabchian bu futbolcuyu Beşiktaş’a satmak için görüşmelerin başladığını belirtti. Brezilya ve Arjantin basınına göre ise Nery ile Tevez in Beşiktaş’a gelmesi an meselesi. Nery ile Beşiktaş’ın daha önceden söz kestiğini iddia eden Lance ve Ole gazeteleri, "Nery Beşiktaş da diyebiliriz. Tevez in durumu ise çok yeni Beşiktaş’a oranla Fenerbahçe daha istekli. Görüşmeler ciddi şekilde ilerliyor yorumunda bulundular."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz