« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe teknik heyeti futbolcuları yordu

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sarı-lacivertliler, teknik direktör Christoph Daum yönetiminde, Samandıra Kamp Merkezi'nde 2,5 saat süren uzun bir çalışma yaptı.
Antrenmana salonda başlayan sarı-lacivertli ekip daha sonra sahaya inerek, kontrollü pas çalışmalarının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Antrenman 12 tur tempolu koşuyla tamamlandı.

FUTBOLCULARDAN TEKNİK HEYETE ALKIŞ

Yoğun bir program uygulayan teknik heyet, bugünkü antrenmanda futbolcuları oldukça yordu.

Tempolu koşular sırasında çok sayıda futbolcunun zorlandığı görülürken, antrenman sonunda karpuz yeyip saha içinde oturarak dinlenen futbolcular, teknik heyet yanlarına yaklaştığında toplu olarak alkışladı.

BREZİLYALILAR VE KAZIM SONA KALDI

Roberto Carlos ve Kazım'ın oldukça düşük tempoda sürdürdüğü koşuyu, bu ikilinin yanı sıra Bilica ve Deivid son sırada tamamladı.
İkili gruplar halinde yapılan koşuda, son sıraya düşen 4 futbolcu takımın diğer kalanı bitirdikten sonra devam ederek, çalışmayı güçlükle tamamladı.

UĞUR VE ABDÜLKADİR KATILMADI

Boğazında enfeksiyon oluşan Uğur ve teknik direktör Daum'dan izin alan Abdülkadir, antrenmanda yer almadı.
Fenerbahçe'ye imza attıktan sonra ameliyat edilen yeni transfer Özer Hurmacı'nın tedavisine tesislerde devam edildiği bildirildi.
Yeni sezon hazırlıklarını bu akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek sarı-lacivertliler, yarın sağlık kontrolünden geçecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler