« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe taraftarı '30 milyon' oldu

Ali Şen'in yıllardır tartışılan, “25 milyon Fenerbahçeli” sözüne yeni ek... Tribüne bu kez, “30 milyon taraftarınla yanındayız” pankartı asıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Eski Başkan Ali Şen, “25 milyon taraftarımız var” sözünü söylediğinde yer yerinden oynamış, ezeli rakiplerin itirazları arasında bu konu aylarca tartışılmıştı. Sonunda Şen, “İnanmayan saysın” diyerek, tartışmalara bir anlamda nokta koymuştu.

Seyircisiz oynanan Ankaragücü mücadelesi öncesi maraton alt tribününe asılan bir pankart, bu iddiayı bir adım daha ileri taşıdı. Aslında Kasımpaşa maçında bu bölümde, Fenercell ve Fenerbahçe Kart'ın dev pankartları vardı. Ancak taraftardan gelen, “Bizi müşteri gibi görüyorlar” tepkileri nedeniyle dün bu pankartlar, kale arkası tribünlerine kaldırılmıştı. Kasımpaşa maçında, “95 bin Fenercelli yanınızda” pankartındaki sözler bu kez, “100 bin”e çevrilmişti.

"Siz savaşın, biz ölürüz"

Yani Kasımpaşa karşılaşmasından bu yana Fenercell, 15 bin yeni abone kazanmıştı. Diğer kale arkası tribününde ise “170 bin Fenerbahçe Kart'la buradayız” pankartı vardı. Geçtiğimiz sezonlarda kötü giden dönemlerde açılan, “O forma için biz ölürüz, siz savaşın yeter” yazısının yer aldığı pankart ise maraton tribünü orta bölümünde yer aldı.

F.Bahçe taraftarı 30 milyon oldu

F.Bahçe taraftarı 30 milyon oldu

F.Bahçe taraftarı 30 milyon oldu


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler