« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe Sow için Fransa'da

Bu sezon ligde golcü sıkıntısı çeken F.Bahçe, büyük bir bomba patlatmak üzere.

Ahmet Ercanlar
SON GÜNCELLEME

Sarı-lacivertli yönetim, uzun süredir peşinden koştuğu Senegalli Moussa Sow’un işini kesinlikle bitirmek üzere bugün dev bir adım attı.

Sabah 06.00 uçağı ile Fransa’ya giden Asbaşkan Ali Yıldırım ile Menacer Hasan Çetinkaya, Sow’un kulübü Lille ile bonservis pazarlığına başladı.

Halen, Afrika Uluslar Kupası maçları nedeniyle Senegal Milli Takım kampında bulunan yıldız oyuncu ile daha önceden her konuda anlaşan Fenerbahçeli yöneticilerin Lille ile olan bonservis pazarlığında rakamı 10 milyon euroya kadar yükselttikleri ve işin akşam saatlerinde bitebileceği ifade edildi..

Gönlünde İngiltere'de oynamak yatan, ancak Fenerbahçe'nin eski oyuncusu vatandaşı Niang’ın telkinleri ile sarı-lacivertli kulübe gelmeye sıcak bakan Sow'un milli takım kampında gelişmeleri izlediği öğrenildi.

ÇETİNKAYA DAKAR YOLCUSU

Afrika Uluslar Kupası'nın 12 Şubat'ta bitecek olmasından dolayı ara transfer döneminin sona ereceği 1 Şubat'a kadar bu transferi bitirmek isteyen Fenerbahçe, çareyi Dakar'a giderek bulacak.

Sow'un yanına giderek protokol yapmayı hedefleyen sarı-lacivertlilerde, bu görevi Hasan Çetinkaya üstlendi. Çetinkaya'nın, bugün Dakar'a geçeceği ve Ali Yıldırım'dan gelecek haber sonrasında golcü oyuncu ile sözleşme yapacağı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz