« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe sonunda kendini de yalanladı

Fenerbahçe Kulübü, “Vestel Manisasporlu futbolcu Burak ile anlaşıldığı” şeklinde medyada yer alan haberler üzerine yaptığı “Kendisiyle değil, kulübüyle görüşüldüğü” açıklamasının ardından, bir açıklamada daha bulunarak, kulübüyle de görüşülmediğini bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulübün resmi internet sitesinde, “Düzeltme” başlığıyla yapılan ikinci açıklamada, Burak'ın transferi ile ilgili yapılan yalanlamanın, bu oyuncu transfer ediliyormuş gibi algılandığı belirtilerek, “Açıklamamızda belirtmek istetiğimiz asıl husus, Burak'ın transfer edilmek istenmesi halinde, görüşmenin futbolcuyla değil, kulübüyle yapılacağı şeklindedir, ancak şu aşamada Manisaspor kulübüyle de bu futbolcunun transferi konusunda herhangi bir görüşme yapılmamıştır” denildi.

Kulüpten yapılan ilk yalanlamada, şu ifadelere yer verilmişti:

“Burak ile birebir görüşme yapıldığı ve kendisinden de transfer konusunda söz alındığı şeklinde iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu iddialar yalandır. Kulübümüz, bu oyuncunun kulübü ile görüşme yürütmektedir ve anlaşma sağlandığı takdirde transferini gerçekleştirecektir. Futbolcunun kendisi ile herhangi bir temasımız kesinlikle yoktur.”

VESTEL MANİSASPOR BAŞKANI: “BURAK YILMAZ'A TRABZONSPOR TALİP OLDU”

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a Trabzonspor'un talip olduğunu, görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.

Yaralı yaptığı açıklamada, Burak ve Selçuk'un transferleriyle ilgili durumun bu hafta içinde netleşeceğini belirtti.

Fenerbahçe'nin Burak'a talip olduğu yolunda medyada haberler bulunduğunu hatırlatan Yaralı, şöyle dedi:

“Oyuncularımız Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a Trabzonspor'dan resmi olarak teklif geldi. Görüşmeler sürüyor. Bu hafta içinde görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını umut ediyoruz. Başka hiçbir kulüpten kulübümüze, herhangi bir futbolcuya yönelik transfer teklifi yok. Bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında genel kurul kararı alacağız.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz