« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe ortamı geriyor

Başkan Atay Aktuğ, ‘Futbolun sahada oynanmasını istiyoruz. Biz ortamı gerginleştirmek istemiyoruz. Gerginleştiren, F.Bahçeliler’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yıldırım’ın sözleri

Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ, futbolun sahada oynanıp bitmesini istediklerini söyledi. Aktuğ, F.Bahçe’nin hakkında yaptığı yazılı açıklama konusundaki sorularını yanıtlarken, Aziz Yıldırım’ın daha önceki sözlerini anımsatan bir açıklamada bulunduğunu ve ortamı gerginleştirmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirtti.

Ali Şen açıkladı

Trabzonspor’un ‘masa başı oyunlar’ içerisinde olmadığını ve bu konudaki düşüncelerini yaptığı açıklamayla aktardığını dile getiren Aktuğ,Trabzon, sahada futbol oynamak amacında. Biz, futbolun sahada oynanıp bitmesini istiyoruz. F.Bahçe Kulübü Eski Başkanı Ali Şen, kendi dönemlerinde nasıl şampiyon olduklarını açıkladı.

Yanlış anlaşıldı

Biz ortamı gerginleştirmek istemiyoruz.
Gerginleştiren, F.Bahçeliler’ dedi. İstanbul’a başkaldırış sözlerinin de F.Bahçe’nin yanlış anlaşıldığını savunan başkan, ‘Biz, şampiyonluğu Anadolu dışına 6 kez çıkarmış bir kulübüz. Şampiyonluğu İstanbul dışına çıkardığından bahsettim. Kimse bunun altında başka bir şey aramasın’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz