Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe’ninki kendini kurtarma çaresizliği!

G.Saray yönetim kurulu üyeleri, F.Bahçe’nin son açıklamasına sert bir karşılık vermek istedi. Ancak Ünal Aysal’ın engellemesiyle açıklama yumuşatıldı: “Konu bizim için kapanmıştır.”

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE ile G.Saray arasında ortalığı karıştıran demeç bombardımanı dün tüm hızıyla sürdü. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ise “Konuyu iki kulübün kavgası haline getirmeyelim” uyarısı yaparak, yönetici arkadaşlarının sert bir bildiri yapmasının önüne geçti. Sarı kırmızılı kulübün yaptığı açıklamanın perde arkasında şunlar yaşandı...

Galatasaraylı yöneticiler, Fenerbahçe’nin açıklamasına bir hayli öfkelendi. Sert bir karşılık vermek istiyorlardı. O anda Aysal devreye girdi ve “Artık bu konuyu kavga ortamına doğru götürmeyelim” diyerek yönetici arkadaşlarını frenledi.

Ünal Aysal’ın “Biz kavga ile beslenen bir kulüp değiliz. Gerekli yerlere cevabımızı verdik” demesi yöneticileri ikna etmeye yetti. Bu nedenle yapılan açıklamanın dozajı düşürüldü. Açıklamada şöyle denildi:

“Fenerbahçe Kulübü’nün yapmış olduğu cevabi açıklamanın soruşturma sürecinde de çok defa tanık olduğumuz gibi “mesnetsiz ithamlarla başkasını karalayarak kendini kurtarma” çaresizliğinin bir ifadesi olduğu açıktır. Konunun bizim açımızdan kapanmış olduğunu belirtiriz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler