« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahce-Löw elele

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, dün Alman çalıştırıcı ile birlikte basın toplantısı düzenleyerek, ‘‘Hocamızla gelecek yıl için de anlaştık’’ dedi.

Löw'e tam destek

F.Bahçe Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, Teknik Direktör Löw ile gelecek yıl için de anlaşmaya vardıklarını dün resmen açıkladı. Marmaris kampında Alman çalıştırıcıyla önceki akşam uzun bir görüşme yapan Ali Yıldırım, Löw'ün isteklerinin kabul edildiğini ve kendisine tam destek verileceğini söyledi.

Herşey başarı için

Çağdaş futbolun gereklerine uyarak Löw'le yeniden anlaştıklarını vurgulayan Yıldırım, ‘‘Löw'ün transfer, altyapı ve tesisleşme konusundaki isteklerine karşı çıkamazdık. Bunlar bizim de düşüncelerimizdi. Avrupa ve Türkiye'de başarı için kolları sıvadık. Hocamıza desteği sürdüreceğiz’’ dedi.

İmza hafta sonunda

Ali Yıldırım ile el sıkışarak basın mensuplarına poz veren Löw, resmi imzayı Başkan Aziz Yıldırım'ın kampa gelmesiyle hafta sonunda atacak. Alman çalıştırıcı yönetimin kendisine gösterdiği güvenden dolayı büyük sevinç duyduğunu ve bu güvene layık olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.
Bunları da Beğenebilirsiniz