« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe - K.Paşa maçından notlar

Spor Toto Süper Lig'de Kasımpaşa ile karşılaşan Fenerbahçe'de, sakat futbolcuların iyileşmesinin ardından maça tam kadro çıkıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sarı-lacivertli ekipte geçirdikleri sakatlık sorunları nedeniyle hafta içinde belli dönemlerde takımdan ayrı çalışan Gökhan Gönül, Emre, Dia ve Andre Santos, sağlık ekibinin yaptığı programlar dahilinde karşılaşmaya yetiştirildi.
Fenerbahçe'de sarı kart cezalısı Bekir, Kasımpaşa maçının kadrosunda yer almazken, sarı-lacivertli ekipte yabancı kontenjanına takılan Bilica ve Güiza yine 18 kişilik kadronun dışında kaldı.

Teknik direktör Aykut Kocaman, cezasını geçen hafta Beşiktaş maçının ardından tamamlayan Caner'i buna rağmen maç kadrosuna almadı. Caner'in yanı sıra Uğur ile genç futbolcular Okan, Hasan ve annesi vefat eden Mert kadroda bulunmadı.

KÜFÜRE DİKKAT ÇEKİLDİ

Küfürlü tezahürat yönetmeliği uyarınca ceza sınırında olan Fenerbahçe'de, Kasımpaşa maçı öncesi maçta küfürlü tezahürat yapılmaması için büyük bir çalışma yapıldı.

Sarı-lacivertli ekip ısınmak için sahaya çıkarken, “Küfür etme ettirtme, kulübüne ceza getirtme” yazılı pankartı taşırken, tribünlerde, “Sevdamıza küfür engel olmasın” yazılı pankartlar asıldı.

Taraftarların yazdığı pankartlarda ise “Küfür etme şampiyonluktan etme”, “Küfür etme ettirme” yazıları yer aldı.

Tribünlere girerken ise taraftarlara kulübün ceza sınırında olduğunu anlatan broşür dağıtıldı.

Bu arada annesi vefat eden kaleci Mert Günok da unutulmazken, tribünde “Acın acımızdır, acını paylaşıyoruz Mert Günok” pankartı yer aldı.

Maraton üst tribünde yer alan pankartta ise ezeli rakipler Galatasaray ve Beşiktaş'a gönderme yapılarak, “Bizim sevdamız sizin hayallerinize sığmaz” yazısı yer aldı. “Sizin” kelimesinin “Siz” bölümünün sarı ve kırmızı, “in” bölümü de siyah ve beyaz renklerle yazıldığı görüldü.

TARAFTAR YALNIZ BIRAKMADI

Fenerbahçeli taraftarlar yağışlı ve soğuk havaya rağmen takımlarını Kasımpaşa mücadelesinde yalnız bırakmadı.

Sarı-lacivertli ekibin sezonun ikinci yarısına iyi başlangıcıyla şampiyonluk yarışındaki iddiasını ortaya koyması, tribünlere büyük bir heyecan getirirken, taraftarlar stadın büyük bölümünü doldurarak, Kasımpaşa maçında takımlarına destek verdiler.

Bu arada yaklaşık 250 Kasımpaşa taraftarı da karşılaşmada takımlarına destek verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz