« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe, İnter Toto Kupası’na katılmıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli yönetim, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin isteği üzerine kupaya katılmama kararı aldı. Transfer Komitesi Başkanlığı'na ise Şadan Kalkavan getirildi.

F.BAHÇE yönetimi, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin isteği üzerine, İnter Toto Kupası'na katılmama kararı aldı. Konu ile ilgili olarak yöneticilerle görüşen Denizli, ‘‘Turnuva temmuz ayında başlıyor. Bu tarihe kadar, her yönden hazır bir takım oluşturmamız imkansız’’ diyerek, kupaya katılmamanın, en doğru karar olacağını belirtti. Yöneticiler de bu isteği kabul etti. Karar, pazartesi günü yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında resmiyet kazanacak.

TRANSFER KOMİTESİ TAMAM

Bu arada Fenerbahçe Yönetim Kurulu, transfer komitesini belirledi. Şadan Kalkavan başkanlığındaki komitede, Selim Soydan, Hamdi Akın, Ertuğrul Hataylı, Nihat Özdemir ve Tahir Perek bulunuyor. Dün, Başkan Aziz Yıldırım, Selim Soydan ve Şadan Kalkavan ile birlikte Samandıra Tesisleri'ni gezen Mustafa Denizli, ilk icraat olarak mutfağın yerini değiştirdi. Denizli ayrıca, takımın maçlara klasik çubuklu forma ile çıkmasını da istedi. Öte yandan F.Bahçe'nin dün yaptığı antrenmanda Johnson hafif bir sakatlık geçirdi. Sadi Kemal YAŞAR


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler