GeriFutbol F.Bahçe ile kavga etmeyiz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

F.Bahçe ile kavga etmeyiz

F.Bahçe ile kavga etmeyiz
refid:21547196-spot ilişkili resim dosyası

Ünal Aysal, Aziz Yıldırım’ın 3 Temmuz süreci ile ilgili açıklamalarına yanıt verdi.

O dönem sadece bazı hatırlatmalarda bulunduklarını söyleyen Aysal, “Biz ne bugün, ne de yarın hiçbir kulüple kavga içerisinde olmak istemiyoruz. İki ay önceki açıklama da Galatasaray’a bir saldırı olduğu için yapıldı” dedi.

GALATASARAY Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, “Biz 3 Temmuz’dan önce G.Saray ile kavga etmiyorduk” sözleri ve kendisine özgürlüğüne kavuştuğu dönem yazdığı mektup hakkında açıklamalarda bulundu. Aysal, Beyaz TV’de dün gece yayınlanan ‘Beyaz Futbol’ programına verdiği röportajda, şike davası sırasında sadece sözlü hatırlatmalarda bulunduklarını belirterek, “Biz Fenerbahçe ile hiç kavga etmedik. 3 Temmuz süreci sonrasında da etmedik. Biz ne bugün, ne de yarın hiçbir kulüple kavga içerisinde olmak istemiyoruz. İki ay önceki açıklama da Galatasaray’a bir saldırı olduğu için yapıldı. Bize saldırı olmadığı sürece biz kimse ile tatsızlık yaşamayacağız” diye konuştu.

Yıldırım’a mektup yazdığımda acemiydim

AysaL, “Aziz Yıldırım’a bir mektup yazdınız ama olumlu yanıt alamadığınız hissediliyor” sorusuna şu yanıtı verdi:
“Evet, olumlu karşılık alamadım. Ben başkan olduğum dönemde spor dünyasına da yabancı idim. Yavaş yavaş öğreniyorum. Tahmin ediyorum ki acemilik sürecimi de doldurdum. Deneyimli olma yolundayım. Bugün geçmişe bakıp gördüğüm; her kulübün kendisine göre bir stratejisi var. Bazı kulüpler uzlaşma ile bazı kulüpler sataşma ile bazıları ise rekabeti stat dışına taşıma stratejisi uyguluyor. Ama bizimki bu değil. Biz uzlaşma ve dostluk ile Türk sporunu geliştirmek istiyoruz.”

Transferde yüzde 80 başarı sağladık

TRANSFER konusuna da değinen sarı kırmızılı kulübün başkanı sözlerini şöyle sürdürdü: “Transferde yüzde 100 başarı yoktur. Eğer ortalamanın üzerinde bir başarı sağlarsanız kendinizi rahat hissedersiniz ve ben de kendimi rahat hissediyorum. Bizde tek taraflı ‘Ben bunu aldım’ şeklinde bir transfer operasyonu yok. Takım halinde bu konuyu yönetiyoruz. Yüksek bir ortalama ile bence yüzde 80 başarı sağladık transferde.
Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkarsak, belki Kaka gelmez ama başka isimler gündeme gelebilir. Kaka veya benzeri tipte oyuncular fayda sağlayacaktır.’’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle